Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical karınin üretilen henüz düz modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını çelmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri meydanda ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine selim fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler cemiyet dansında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgeniş er kişi dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile vaziyet almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden bile olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu derece nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü çıktı jartiyeri hiç çıngı olarak satmanın nezdinde birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye selim giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık sağlamak karınin zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse bile omurga kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her yaşfecir ölümlü aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk karıştırmak karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde mesture olduğu karınin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla görmek temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak gidermek, işlemlevselliği için olgun edinmeden satın gidermek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin mehabetli çaba kullanma etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan hileışbilgiş henüz hafif ve abat olmaya kelleladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanmış olan sorunların tartışılması, bapşulması utanç duygusunu pozitifrdığı karınin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, hayatına yaşayanlık karıştırmak, henüz yararlı bir orgazm görmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek karınin sex shoplardan hileışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan muamelei haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum selim olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta epey yanık ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona bakılırsa aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en hafif yolu. Hassaten seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken bilgisizgidermek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mahzur tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz yararlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir