Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel andaçlarını, uzmanlık alanlarıyla içinlarına çıhun yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya dolaysız olarak ferdî isteklerini tatmin eylemek dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu karşı elan detaylı bir şekilde selen girmek içiş blog nedir adlı makaslamakmı okuyabilirsiniz.

# Başlangıçlamadan önce dakika kaybetmemeniz namına blog harismadan önce adlı makaslamakmı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı elan onu bile bilmiyorum” diyenler dâhilin bile blog isim önerileri veya domain önerileri makaslamakm tam size için.

Günümüzde blog konuları; kişilerin uzmanlık alanları, tetkik yetenekleri kabil belli bir lakinçta makaslamaklabileceği kabil; her sektörden veya her fikirden azıcık toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

şu demek oluyor ki bir sıra teknoloji konusunda selen sunulurken; diğer sıra, siyasetle alakadar paylaşımları blog gönülğinize elverişli bir şekilde yapabilirsiniz. Bir sıra gitar çalıntı konusunda video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki sıra dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Derece Zamanımı Allıkır?
Website yapmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır selen ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz kabil. Bu mevzuda elan detaylı bir şekilde selen girmek dâhilin nasıl blog açılır makaslamakmı okumanızı öneririm.

blog yapmak dakika almaz
Zamanınızı takanak uslu şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda doğrusu bir domain (meydan adı) var ise o dakika ciddi anlamda ustalıkiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevdiği makaslamakları kaydetmek, bu makaslamaklara özgün video ve resimler ayırmak elan uzun dakika alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale makaslamakp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Dünyalık Olabilir?
Bu ustalıke başlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yapmak dâhilin çok nakit harcayacak mıyım?” dır.

blog yapmak kaç nakit
Yanıt “Yararlı” Web sitesi yapmak dâhilin kesin öyle koca miktarlarda nakit harcamanıza ister namevcut. Siteyi kendiniz harisacağınız dâhilin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den horya mimarilmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 yıllık $20-25.

Yalnızca domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir miktar tutacak. şu demek oluyor ki maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize yıllık 20-25 Dolar kabil bir rakama encam. Ne mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Sebep?
Esasta bunun bir çok nedeni kabil, ancak en popülerleri:

Evden nakit kazanma dâhilin site yapmak : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak nakit doğrultmak dâhilin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, birtakımları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten nakit kazanma konusunda en sağlıklı yöntemlerden biri site monte etmek ve site harismaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir kat blog nasıl açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu ustalıki kendiniz dâhilin bir nakit kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum eylemek dâhilin : Yalnızca blog kaydetmek, kendi duygularını başkaları ile onaylamak dâhilin blog harisanlarda var. Hatta bu kişiler ara sıra öyle popüler oluyorlar ki on binlerce şahsiyet aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan ustalıkinizi yetiştirmek dâhilin : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok elan bir küme kitleye ulaşırlar.
Blogger sürdürmek dâhilin. “Blogger” yani blog sahibi kimse kelimesi son günlerde içtimai medya ara buluculığı ile yayıldığından çok popüler bir konsept başüstüne. Bu kişiler ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu ustalıklerden koca reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse site monte etmek dâhilin 10 niye makaslamakma da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir