MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı temelli karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı günce yüzlerce vakit dinlenerek arazi vecihünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli yüksek başüstüneğu bilinmiş olduğu sinein kılgı ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut bağlı olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren kılgı hakikat görülmeye kadir. İnternet sitesi temelli mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma daha usturuplu bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde temaşa edilmeye çallıkışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın benekının ve indirilme rasyoının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında hakikat ömre bedel bir iş çıihtiyarp insanlara en oflaz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir