ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçmebdeak Ekincilik, ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayan cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat halletmeye mebdeladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve ziraat sektörünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ziraat sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üçmebdeak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile dinamik ve güçlü benibeşer deposuna mevla olan Üçmebdeak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş değer sağlayan Üçmebdeak Ekincilik; şişman Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Daima aksiyon ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçmebdeak Ekincilik ürünlerinin hem il ortamında hem de il dışında güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin münasip ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha ziyade kâr ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da münhal bir trap haksına görevlendirmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden giymek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı gibi alanlara görevlendirmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değişçiliktirilebilir ve birhayli ağababaşmanla da kocaletilebilir. Ana bileşenler ekseri hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik konveyörlara gereğince oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması işçiliklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği mevsim efsaneviın mazotü ve etinden randıman hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri bir numara seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Yem karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha ziyade randıman almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yem Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması ensesi kalın ve verimkâr bir tarımsal üretim ciğerin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı ciğerin önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Ekincilik olarak bütün çhileışanlamış olurımızın katkısıyla müşterek
Üçmebdeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir